perfettoi
usati nella settimana bianca caldi e impermeabili ottimo acquisto
- Impermeabilità
- Apporto termico
- Comfort dell’utilizzatore
- Rapporto valore-prezzo
- Look / Design
Recensioni e valutazioni aiutano i clienti a saperne di più sui nostri prodotti, servizi o esperienze.
Tutte le recensioni vengono moderate prima della pubblicazione. Per impostazione predefinita, le recensioni più recenti vengono mostrate per prime.
usati nella settimana bianca caldi e impermeabili ottimo acquisto
idealne. dziecko zadowolone , a rączki cieplutkie w trakcie zimowych aktywności
Výborné, hřejivé.
/
Syn zadowolony, twierdzi że są ciepłe i szczelne
Foarte bune și călduroase pentru copilul meu
Très difficile à mettre ça se retourne à l’interieur
Après une demie journée à skier sous la neige gant mouillé à l intérieur
na halve dag polslintje 1 eraf, na dag 2 het tweede ook.
Rękawice używane przez 12latkę kilka dni podczas jazdy na nartach, dokładnie w 4. dniu szew uległ rozerwaniu pomiędzy kciukiem i palcem wskazującym, a na drugiej gumka do zawieszenia na nadgarstku zaczęła się rozciągać i wisiała na kilku nitkach. Poszły do zwrotu a szkoda bo ciepłe i wodoodporne, dużo lepsze niż użytkowane w poprzednich latach.