Belli
L’occhiale e’ molto bello, le lenti ottime e rispecchiano le aspettative
La parte alta dell’occhiale pero’ tocca sulla fronte sporcando la lente e facendo appannare l’occhiale
- Rapporto valore-prezzo
Recensioni e valutazioni aiutano i clienti a saperne di più sui nostri prodotti, servizi o esperienze.
Tutte le recensioni vengono moderate prima della pubblicazione. Per impostazione predefinita, le recensioni più recenti vengono mostrate per prime.
L’occhiale e’ molto bello, le lenti ottime e rispecchiano le aspettative
La parte alta dell’occhiale pero’ tocca sulla fronte sporcando la lente e facendo appannare l’occhiale
Świetne! Nie czuć ich w ogóle na nosie!
Brýle jsou krásné, pěkná barva, příjemný design, ale nožičky jsou příliš daleko od sebe. Nemyslím si, že mám malý obličej, s tímto běžně problém nemívám, ale tady mě to překvapilo. Dotáhnout nožičky, aby byly užší, není možné, jak to z obrázku vypadá, že by mělo být. Proto je s lítostí vracím.
Brýle jsou pěkné a dobře sedí, podle fotek jsem je ale čekala o něco menší. Mám malý obličej a jsou na mě docela velké.
super poměr kvality a ceny
skvěle sedí, pohodlné, nepadají, vypadají dobře na obličeji
Wspaniale, polecam
Sehr gutes Preis Leistungsverhältnis. Sieht gut aus und erfüllt ihren Zweck sehr gut.